Haber

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni şarkısı ‘Psikoloji-Benim Adım İsyan’ çıkacak

Mahsun Kırmızıgül, uzun bir aradan sonra yeniden müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor. 16 yıl aradan sonra sahnelere hızlı bir dönüş yapan Kırmızıgül’ün yeni şarkısının 4 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda yayınlanacağı bildirildi.

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni şarkısının klibi Kemal Başbuğ tarafından çekilecek. Yaz boyunca Çeşme ve Yalıkavak Günay’da sahne alan şarkıcı, önceki akşam Çeşme’de yeni şarkısını hayranlarıyla tanıştırdı. Yoğun istek üzerine yeni bestesi ‘Psikoloji-Benim Adım İşyan’ı seslendiren müzisyene, konserin sonunda tüm davetliler eşlik etti. Müziğin ilk sergilendiği yer olmasına rağmen karşı konulamaz bir ilgiyle karşılaşan Kırmızıgül’ün mutluluğu gözlerinden okundu.

“Zaman beni haklı çıkardı”

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kırmızıgül, “Şarkının iki adı var. ‘Psikoloji ve Benim Adım İsyan’. Yıllar önce Dinle’yi çıkardığımda çevremdekiler ‘Sana göre değil’ deyip alay ettiler. ,’ ama zaman beni haklı çıkardı ve ‘Dinle’ şarkısı ‘Aradan geçen yıllara rağmen hala düğünlerde, gece kulüplerinde ve dünyanın her yerinde keyifle dinleniliyor. Bu da ‘Dinle’ gibi yeni şarkım.” – İZMİR

hanihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu