Haber

Memduh Büyükkılıç’tan ‘Century of Turkey’ vurgusu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 14 Mayıs Genel Seçimlerinde milletin iradesiyle AK Parti’den Kayseri Milletvekili seçilen Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, Murat Cahit Cıngı ve Bayar Özsoy’un görev törenine katıldı. .

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg ile Adalet Sarayı’na gelen Önder Büyükkılıç, gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada, “Öncelikle millet iradesine saygı duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Başkanımıza bir kez daha başkanlığında başarılar diliyoruz” dedi.

“KAYSERİ VATANDAŞLARIMIZA ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Türkiye’nin Asrına vurgu yapan Önder Büyükkılıç, Kayseri halkına teşekkür ederek, “İnşallah bu yeni asır Türkiye’nin asrı olur. Bu yüzyılda Türkiye’mizi en iyi şekilde temsil edecek ve dünyada ses getirecek çalışmalar devam edecektir. Özellikle Kayserili hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Vatandaşın iradesine saygı duyarak kendilerine teşekkür eden Önder Büyükkılıç, “Milletvekillerini tebrik ederim, milletvekilliğinizi tebrik ederim. İnanıyorum ve görüyorum ki dayanışma içinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İstikrar kazanımını görmekten mutluluk duyduğumuzu da paylaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan Önder Büyükkılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’ı da ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

haberhekimhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu