Teknoloji

Netflix Hizmetine Daha Fazla Take-Two Oyunu Gelebilir

Grand Theft Auto: Üçleme – Definitive EditionDaha sonra daha fazlası İki tane aloyun netflix aboneleriyle buluşturabilecek. İcra Kurulu Başkanı Strauss Zelnick heyecan verici bir açıklama yaptı.


İlginizi Çekebilir:  Ubisoft da GTA 6 İçin Heyecanlı


Elbette dizi ve film hizmetine eklenen GTA oyunlarının da büyük etkisi oldu. Öyle ki sırf bu oyunlara ulaşabilmek için abone olan kullanıcı sayısında ve oyun indirme sayısında büyük bir artış yaşandı. Aralık ayında 28 milyona ulaştı. Bu elbette Netflix için büyük bir mutluluk kaynağı olsa da Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’in de dikkatini çekti.

Netflix Abonelerine Daha Fazla Take-Two Oyunu Gelecek Gibi Görünüyor

Bu gelişme iki taraf arasında yeni anlaşmaların kapısını açacak gibi görünüyor. Son mali konferansta konuşan İcra Kurulu Başkanı Strauss Zelnick, dizi ve film şirketiyle yaptıkları anlaşmadan memnun olduklarını söyledi. Ayrıca “Netflix ile daha fazlasını yapmayı çok isteriz. Kim istemez ki? “Tüketiciler orada olmaktan mutlu olduğu ve bu düzenlemelerin ekonomisi anlamlı olduğu sürece.” Yorum yaptı ve yeni anlaşmalara imza atmak istediklerini ekledi. Bu durumda ilk önce gözler GTA: Özgürlük Şehri HikayeleriVe GTA: Çin Mahallesi SavaşlarıSerinin taşınabilir cihazlarda yayınlanan diğer oyunlarına yöneldi.

Her ne kadar beklentiler arasında GTA 4 ve GTA 5 oyunları da belirtilse de bildiğiniz gibi bu oyunların taşınabilir versiyonları bulunmuyor. Doğal olarak bu varsayımların hiç de inandırıcı olmadığını söyleyebiliriz.

Bakalım iki taraf arasında imzalanacak anlaşma(lar) ile abonelere başka hangi oyunlar sunulacak. Peki siz bu açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz? Take-Two Interactive yayıncılığından hangi oyunların Netflix hizmetine gelmesini istersiniz? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu