Haber

Skywell’in ET5 LR Legend’inde sabit fiyat teklifi

Elektrikli otomobil üreticisi Skywell’in Türkiye ve 15 Avrupa ülkesindeki distribütörü olan Ulu Motor, Türkiye’de satışa sunduğu SKYWELL ET5 LR Legend modeli için sabit fiyat kampanyası başlattı. Tek şarjla 642 kilometre yol alabilen uzun menzilli eSUV modelini tercih edenler, Mayıs ayında sipariş verip Haziran ayında teslim alacakları araçlara, Mayıs ayında alacakları fiyat üzerinden ücret ödemeden sahip olabilecekler. fark.

Çinli otomobil üreticisi Skywell’in %100 elektrikli araçlarının distribütörlüğünü üstlenen Ulu Motor, 2021 yılından bu yana Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor. , SKYWELL  ET5 LR Efsanesi model için avantajlı bir kampanya başlattı. Türkiye’deki elektrikli araç seçenekleri arasında yüksek teknoloji özellikleri, akıllı kontakları ve otomatik sürüş yardım sistemleriyle öne çıkan ET5 LR Legend Türkiye’de  Nisan başında 1.499.000 TL’den satışa sunuldu.

Haziran ayında teslim edilecek araçlar için fiyat farkı ödenmeyecektir.

Uzun menzilli ve konforlu sürüş için mükemmel bir seçenek oluşturan eSUV modeli Skywell. ET5 LR Efsanesi Daha fazla kullanıcıyı bir araya getirmeyi hedefleyen Ulu Motor, Mayıs ayında alınacak araçlar için sabit fiyat kampanyası hayata geçirdi. Hızlı şarj özelliği ile zamandan tasarruf sağlayan ET5 LR Legend modeline sahip olmak isteyenler, Mayıs ayında sipariş verip Haziran ayında teslim alacakları araçlara herhangi bir kur farkı ödemeden sabit fiyattan sahip olabilecekler. 86 kWh yüksek kapasiteli bataryası sayesinde şehir içinde 642 km’ye kadar menzil sunabilen ET5 LR Legend, 0’dan 100 km/s hıza 7.9 saniyede ulaşıyor. Son teknolojik ekipmanlarla tasarlanan 150 kW elektrikli eSUV modelinin hızlı şarj özelliği ile yüzde 20’den yüzde 70’e doluluk seviyesine ulaşması yaklaşık 30 dakika sürüyor.

“Çevre dostu otomobil teknolojilerinin gelişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Skywell’in Türkiye pazarında ve 15 Avrupa ülkesindeki distribütörü. Ulu Motor AŞ CEO’su Mahmut Ulubaş , konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Elektrikli araçların tüketicilere daha kolay ulaşmasını sağlamak için kampanyamızı hayata geçirdik. Ulu Motor olarak elektrikli araç pazarının ve çevreci otomobil teknolojilerinin büyümesi ve yaygınlaşması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Mayıs ayında döviz kurlarının yükselmesi beklenmesine rağmen müşterilerimize aracımızda sabit fiyat garantisi sunarak Skywell ET5 LR Legend modelimizin elektrikli araç kullanmak isteyen daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu