Ekonomi

SOS Limited 7,85 milyon dolarlık halka arzı duyurdu

NEW YORK – Blok zinciri ve kripto para işlemlerinin yanı sıra emtia ticareti konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan SOS Limited (NYSE: SOS), halka arz yoluyla yaklaşık 7,85 milyon dolar toplamak için bir menkul kıymet satın alma anlaşması imzaladı. Anlaşma, Amerikan Depoziter Hisselerinin (ADS) ve bunlara karşılık gelen varantların akredite yatırımcılara satışını içeriyor.

Şirket, 5.233.332 ADS ile birlikte ilave 10.466.664 ADS satın alma varantı ihraç etmeyi planlamaktadır. Bu varantlar 1,50 $ fiyatla hemen kullanılabilecek ve ihraçlarını takip eden beş yıl boyunca geçerli kalacaktır. Her bir ADS ve ilgili varant için teklif fiyatı 1.50 $ olarak belirlenmiştir.

SOS Limited, bu arzdan elde edilecek brüt gelirin, yerleştirme aracısının ücretleri ve arzla ilgili diğer tahmini masraflar hesaba katılmadan önce hedeflenen 7,85 milyon $’a ulaşmasını beklemektedir. Arzın kapanışının, alışılagelmiş kapanış koşullarının yerine getirilmesine bağlı olarak 15 Mart 2024 civarında gerçekleşmesi beklenmektedir.

Şirket, bu arzdan elde edilen geliri bulut kripto para madenciliği ve kripto para güvenliği ve sigorta operasyonlarını daha da geliştirmek için kullanma niyetini açıkladı. Ayrıca, fonlar işletme sermayesi ve genel kurumsal amaçlar için tahsis edilecektir.

Maxim Group LLC, bu teklif için tek yerleştirme aracısı olarak hizmet vermektedir. Menkul kıymetler, 13 Mart 2024 sabahı Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından ilan edilen etkin bir kayıt beyanı uyarınca arz edilmektedir.

Bu basın bülteni, menkul kıymetleri satmak için bir teklif veya satın almak için bir teklif talebi olarak hizmet etmemektedir ve bu menkul kıymetlerin, böyle bir teklifin, talebin veya satışın söz konusu eyalet veya yargı yetkisinin menkul kıymetler yasaları uyarınca tescil veya yeterlilikten önce yasadışı olacağı herhangi bir eyalet veya yargı yetkisinde satışı yapılmayacaktır.

Bu makalede verilen bilgiler SOS Limited’in basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu