Haber

İnegöl Belediyesi 125 kişiyi maratona çıkaracak

BURSA (İGFA) –Cumhuriyetin 100. yılına ithafen “Yüzyılın Koşusu” sloganıyla bu yıl 45. kez düzenlenecek olan 45. Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu, 5 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek.

On binlerce kişinin koşarak Asya ve Avrupa kıtalarını birleştireceği yarışa İnegöl Belediyesi, 125 kişiyi ücretsiz alacak. Başvurular bugün saat 15.00’ten itibaren alınmaya başlayacak. Katılmak isteyenler önce internet üzerinden başvuru yapacak, ardından İnegöl Belediyesi’ne kayıt yaptıracak.

İnegöl Belediyesi’nden Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu kayıtlarına ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Her yıl düzenli olarak düzenlenen İstanbul Maratonu bu yıl da onbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu halk koşusuna katılmak isteyen vatandaşlarımız öncelikle https://event.spor.istanbul/register.aspx adresinden online kayıt yapacaklar. Spor İstanbul sitesine giriş yapıldıktan sonra Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu Halk Koşusu’na kayıt olunması gerekmektedir. Halk yarışı kategorisi seçildikten sonra yer seçimi kısmından ‘İBB Maltepe Spor Tesisleri’ seçilecektir. Bu süreç yarışa katılacak kişilere ekipman sağlanması açısından değerlidir. “Başvuru yaparken doğru lokasyonu seçtiğinizden emin olun.”

BAŞVURU BELEDİYE SPOR SALONUNA YAPILACAK VE KAYIT YAPILACAKTIR.

“Online başvuru yapanlar, 1 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 16:00’ya kadar 125 kişi ile sınırlı olacak kayıtlar için Belediye Spor Salonuna başvuru yapacaklardır. Araçlarımızdan yararlanmak, toplu kayıt yaptırmak ve göğüs numaralarını almak için kimlik fotokopisi çekmeli, form doldurmalı, kimlik ibraz etmeli ve kayıt işlemlerini tamamlamalıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu