Yaşam

Prime Video Merakla Beklenen Bay ve Bayan Smith Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı ve Dizinin Görselleri Yayınlandı

Başrollerinde Donald Glover ve Maya Erskine’nin yer aldığı yeni dizinin sekiz bölümü 2 Şubat 2024’te yayınlanacak.

Prime Image merakla beklenen bir ürün Bay ve Bayan Smith Dizinin yayın tarihini duyurdu ve diziden kareler paylaştı. Merakla beklenen sekiz bölümden oluşan dizinin ilk sezonunun tüm bölümlerinin, 2 Şubat 2024’ten itibaren dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede Prime Video’ya özel olarak gösterileceği açıklandı. yönetici yapımcı rolünü üstlendi ( Sürü, Atlanta)ve Francesca Sloane ( Atlanta, FargoTarafından yaratılan 2005 New Regency filminden uyarlanan dizide, John Smith rolünde Donald Glover ve Jane Smith rolünde Maya Erskine yer alıyor ( PEN15 ) paylaşımları. Başbakan üyeler Bay ve Bayan Smith tek üyelikle indirim, kolaylık ve eğlence fırsatları kapsamında diziyi izleyebilecek. Prime Image ayda sadece 39 TL’ye özel indirimler, geniş seçenekler, kullanım kolaylığı ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Bay ve Bayan Smith TV dizisi uyarlamasında iki yabancı, onlara zenginlik, dünya seyahati ve Manhattan’da rüya gibi mükemmel bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. Tamam, sorun ne olacak? Bay Düzenleme yöntemi evlilikle birlikte gelir. John ve Bayan Yeni kimliklerine Jane Smith adı verildi. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve çıkarken, ilişkilerinde her zaman bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başladıklarında hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi?

 

Prime Image Türkiye Hakkında

Prime Image, üyelerine birinci sınıf müşteri deneyimi, özel indirimler, geniş seçenekler, kullanım kolaylığı ve kaliteli dijital eğlenceyi ayda sadece 39 TL’ye sunuyor. Üstelik bu fiyata Amazon’dan yapacağınız alışverişlerde ücretsiz ve hızlı teslimat, yüzlerce uyumlu cihazda izlenebilecek geniş film ve dizi koleksiyonuna sınırsız erişim, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar, oyun içi ödüller ve cazip indirimler dahildir. Prime Özel Teklif Günleri.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bozkirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu